Depilacja

Ciesz się gładką skórą w ciąży!

Kobiety często mają wątpliwości czy ciąża nie jest przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu depilacji ciała. Użycie odpowiednich wosków i technik depilacji pozwala na uzyskanie gładkiej skóry przyszłym mamom. Firma Lycon Polska specjalizująca się w profesjonalnej depilacji woskami posiada w swojej ofercie zabiegi depilacji, które można przeprowadzać w trakcie ciąży. Dobrym rozwiązaniem jest wykonanie pierwszej depilacji w początkowej fazie ciąży, co sprawi, że zabieg wykonany przed samym porodem będzie prosty do wykonania i prawie bezbolesny. Regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym, odbywane co około 4 tygodnie pozwolą czuć się komfortowo, przez cały czas ciąży, w trakcie porodu jak i w okresie połogu. Kobiety w zaawansowanej ciąży, które chciałyby przeprowadzić depilację po raz pierwszy, powinny skonsultować się z  wykwalifikowaną kosmetyczką, która doradzi, jak najlepiej zaplanować i przeprowadzić zabiegi, aby delikatnie i skutecznie usunąć niechciane włoski.

Dla kobiet w ciąży doskonałym rozwiązaniem jest depilacja woskami HOT WAX lub LYCOjet firmy Lycon. Woski Lycon na polskim rynku dostępne od niedawna, na świecie są znane i doceniane od lat zarówno przez profesjonalistów jak i przez szerokie grono zadowolonych klientek w tym znanych gwiazd takich jak Victoria Beckham, Claudia Shiffer czy Emily Blunt. Australijskie woski idealnie nadają się do depilacji wrażliwych okolic takich jak twarz czy  pachy, a w szczególności przy depilacji okolic intymnych. Woski Lycon Hot Wax i LYCOjet  zdejmowane są bez użycia włókniny. Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji Lycon tkwi w nowoczesnej technologii produkcji wosków z wykorzystaniem dwutlenku tytanu oraz w olejku (Pre Waxing Oil) aplikowanym przed nałożeniem wosku typu Hot. Olejek tworzy barierę, warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i ból podczas usuwania włosków jest zminimalizowany. Dzięki Pre Waxing Oil kosmetyczka może kilkukrotnie nakładać wosk w to samo miejsce, skutecznie usuwając włoski nawet o długości 1 mm.  Dodatkowo woski Lycon Hot Wax podczas sesji wytwarzają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem aromaterapii. Dla Pań, które w trakcie ciąży są wrażliwe na zapachy, można wykorzystać specjalną linię wosków, których aromat jest praktycznie niewyczuwalny.

Podczas wykonywania depilacji u kobiet w ciąży szczególnie ważne jest, aby zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Kosmetyczka przeszkolona przez Firmę Lycon Polska potrafi dostosować odpowiednią pozycję ułożenia ciała w zależności od stopnia zaawansowania ciąży, samopoczucia i możliwości fizycznych klientki. W trakcie ciąży w związku ze zmienioną pracą hormonów może pojawić się problem z wrastającymi włoskami. Aby zabezpieczyć skórę przed wystąpieniem tego problemu lub usunąć już istniejący problem warto pomiędzy zabiegami zastosować ingrown-X-it Solution preparat przeciw wrastaniu włosów. Jest to wygodny w użyciu spray, który powoduje, że włoski bez problemu przebijają się przez skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *