Depilacja

Depilacja dla panów – zabieg boyzilian woskami Lycon

Mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację okolic intymnych. Zabieg ten staje się popularny wśród Panów, głównie ze względów estetycznych i higienicznych. Depilację dla mężczyzn na świecie znaleźć można pod różnymi nazwami, min. Manscaping, BSC, manzilian, men’s intimate waxing, the male Brazilian, Sunga, Brozilian, Boyzilian, Guyzilian, Boykini,  male Hollywood waxing, Californian waxing. Firma Lycon Polska specjalizująca się w profesjonalnej depilacji woskami, w swojej ofercie posiada zabieg depilacji dla mężczyzn pod nazwą Boyzilian. Zabieg polega na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic intymnych z możliwością częściowego pozostawienia według życzenia klienta. Specjalne woski Lycon przeznaczone do depilacji wrażliwych okolic, pozwalają zredukować bolesność zabiegu do minimum i cieszyć się gładką skórą przez długi czas.
 

Depilacja Boyzilian trwa około 30 minut. Zabieg polega na usunięciu zbędnych włosów z okolic intymnych. Usuwane są całe włosy wraz z cebulkami, przez co zabieg nie jest bezbolesny, jednak dzięki zastosowaniu specjalnych wosków Lycon Hot Wax bolesność jest ograniczona do koniecznego minimum. Przed wykonaniem zabiegu kosmetyczka przeprowadza wywiad, ustalając czy istnieją przeciwskazania do wykonania depilacji (takie jak cukrzyca, przerwana ciągłość naskórka, rany, świeże blizny, egzema lub czy przyjmowanie niektórych leków). Następnie klient może przebrać się do zabiegu, używając jednorazowej bielizny, którą otrzyma. W pierwszym etapie zabiegu kosmetyczka dezynfekuje skórę preparatem Lycotane, oraz jeżeli to konieczne przycina zbyt długie włoski przy użyciu Trimera. Na skórę nakładany jest olejek Pre Waxing Oil, który zabezpiecza naskórek i redukuje odczuwanie bólu w trakcie depilacji. Następnie kosmetyczka przeprowadza depilację, odsłaniając kolejno wybrane partie skóry. Na zakończenie zabiegu skóra jest ponownie dezynfekowana oraz nałożony zostaje balsam łagodzący Soothing Cream lub Tea Tree Soothing. 

Po pierwszym zabiegu większość Panów jest zaskoczonych niską bolesnością zabiegu oraz komfortem po wykonaniu depilacji. Częste obawy wynikające ze wstydu przed depilacją okolic intymnych szybko znikają, dzięki profesjonalnemu podejściu kosmetyczek szkolonych przez Lycon Polska i budowaniu odpowiedniej atmosfery, pozwalającej klientom czuć się swobodnie. Skóra pozostaje gładka na długi czas, a odrastające włosy są słabsze, dzięki czemu kolejny zabieg jest mniej bolesny.
 

Cena zabiegu LYCON Boyzilian to 300 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *