Depilacja

Jednorazowe stosowanie szpatułki podczas depilacji ciała woskiem

Na czym polega technika „one dip”?

Zabieg depilacji ciała wykonany techniką „one dip” polega na jednokrotnym zanurzeniu szpatułki w podgrzewaczu z woskiem. Przy każdym kolejnym nabieraniu wosku wykorzystywana jest nowa, czysta końcówka szpatułki. Inaczej mówiąc, szpatułka, która dotknęła klienta, nie wraca do podgrzewacza. Technika ta ma na celu zachowanie wysokiego standardu higieny pracy w salonie.

Pielęgnacją jest sztuką!

Umiejętność prawidłowego wykonania depilacji ciała woskiem oraz wprowadzenie najwyższej dbałości o klienta w metodzie „one dip” jest sztuką. Sztuką pielęgnacji. Tylko wtedy, kiedy podejmowany jest trud ciągłego szkolenia i wprowadzania zmian w dotychczasowy system pracy, możliwe jest doskonalenie warsztatu pracy i umiejętności.

Sztuka pielęgnacji – sztuką dbania o klienta

Zastosowanie w salonie techniki depilacji „one dip” to z jednej strony minimalnie wyższy koszt zabiegu, ale z drugiej – to najwyższa dbałość o higienę, zapewnienie komfortu klientowi oraz podwyższenie standardów pracy salonu. Każdy salon, który już wprowadził tę metodę, może być z tego dumny i podkreślać swój standard pracy z troską o klienta. Tak pracują tylko najlepsi w branży kosmetycznej.

HAPPY LYCON WAXING

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *