Masaż Twarzy
Lycon Rhythmic Massage

Masaż twarzy, który został stworzony przez Lydię Jordane, Australijkę, założycielkę marki Lycon. W tym masażu dużą rolę odgrywa tempo w jakim wykonywane są ruchy, a ich kombinacja powoduje głęboki relax. Olej do masażu Lycon dobieramy zgodnie z rodzajem skóry i preferencjami klientów.

Cena: 140 zł / 30 min

Masaż klasyczny ciała

Ujędrnia i wygładza skórę oraz uwalnia napięcia.

Jak odbywa się zabieg masażu ciała?

Najpierw pytamy klienta, czy miewa napięcia w mięśniach. Określamy strefy, które potrzebują rozluźnienia. Sprawdzamy, czy klient/klientka nie przechodziła ostatnio operacji i innych poważnych zabiegów. Pytamy, czy nie jest w ciąży. Masujemy kobiety w ciąży, ale to jest inny, dedykowany im zabieg.

Wybieramy Contouring Olei ylang ylang lub Relax Olej zawierający lawendę. Zaczynamy od leżenia na brzuchu. Masujemy stopy, łydki i nogi. Panie z cellulitem mogą liczyć na intensywniejsze ruchy masażu, ujędrniające uda i pośladki. Następnie masujemy plecy, kark i szyję. Klientka/klient przekręca się na plecy. Wracamy do masażu stóp i całych nóg, potem szyja, kark i głowa. Kończymy delikatnym masażem twarzy.

Po masażu ciało jest odprężone i zrelaksowane. Warto zwiększyć ilość pitej wody, gdyż masaż pomaga wydalić toksyny. Woda usuwa je z organizmu.

Cena: 210 zł / 1 h

Cennik

masaż twarzy 30′ 140 zł
klasyczny masaż ciała 30′ 140 zł
klasyczny masaż ciała 60′ 210 zł
klasyczny masaż ciała 90′ 270 zł
zabieg pielęgnacyjny Lycon Special 45` 160 zł
zabieg pielęgnacyjny Lycon Special 1`15 240 zł