Depilacja

Nowość! Nowy manifico hot wax od lycon. Wosk księżycowy

Hit tego sezonu to księżycowy wosk LYCON. To wszystko dzięki nowej odsłonie wosku twardego LYCON dedykowanego męskiej depilacji – MANifico Hot Wax.

Od wiosny tego roku mogą Państwo spotkać w gabinetach stosujących depilację LYCON nowy wosk MANifico Hot Wax.

Jego kolor zyskał piękny, granatowy odcień z magicznie połyskującą mikromiką. Nie mogłyśmy się oprzeć skojarzeniom z księżycowym woskiem lub gwiezdnym pyłem.

Również Panie mogą doświadczyć księżycowej depilacji. Spytaj, sprawdź lub poproś o ten szczególny wosk swoją kosmetyczkę.

Rozgwieżdżone niebo już na stałe zagościło w naszych podgrzewaczach, nie możemy przestać zachwycać się tym magicznie iskrzącym woskiem.

Co jest innego w nowym MANifico Hot Wax?

Zastąpiony został barwnik użyty do produkcji.

Baza, skład i przeznaczenie pozostały te same.

Walory użytkowe nowego MANifico Hot Wax

Ostatni rok to zdecydowanie więcej szkoleń z zakresu depilacji męskiej. Temat ten cieszy się dużym zainteresowaniem i coraz więcej kosmetyczek chce się przygotować do zabiegów przeznaczonych dla Panów.

Do depilacji męskiej polecamy nowy MANifico Hot Wax z wyciągiem z rumianku, australijskiego drzewa sandałowego i dodatkiem połyskującej mikromiki. Wosk doskonale nadaje się do krótkich, mocnych, uporczywych włosów, będąc jednocześnie delikatnym dla skóry. Sam wosk pozostaje  bardzo silny, elastyczny i delikatny, usuwa krótkie uporczywe włoski nawet te o długości jednego milimetra. Możemy go stosować, na każdą wrażliwą część ciała włączając bikini męskie.  Doskonale sprawdza się podczas depilacji twarzy.

Dlaczego depilacja woskiem MANifico Hot Wax zachwyca?

Wosk nie tylko pięknie rozprowadza się po skórze, nie powodując podrażnień, ale również usuwa te najkrótsze, nawet jednomilimetrowe włosy. Oliwka Pre Waxing Oil rozprowadzana przed nałożeniem wosku sprawia, że usuwane jest niepożądane owłosienie bez podrażniania naskórka. Skutecznie, szybko i delikatnie pozbędziesz się nawet najbardziej uporczywych włosków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *