Wydarzenia

Szkolenia z opalania natryskowego

Wiecie, że możecie zrobić u nas szkolenie z opalania natryskowego spraytan? Pokażemy jak sprawić, by ciało wyglądało na naturalnie muśnięte słońcem, wytłumaczymy jak dobierać kolor opalenizny do fenotypu klientki.

Nasze kursantki po styczniowym szkoleniu. Od 1 marca startują ze szkoleniami w swoich regionach. Oto salony, gdzie możecie zapisać się na szkolenia:

– Atelier Urody Marta Suwińska (Świeszyno, koło Koszalina)
– ALDA Aleksandra Buława (Świnoujście)
– Salon Flagowy LYCON w Elektrowni Powiśle, (Warszawa, ul Dobra 42)


Zima to właśnie idealny sezon na zabiegi opalania natryskowego, ponieważ to czas kiedy potrzebujemy poprawy nastroju i dobrej energii. A nic tak nie poprawia humoru jak piękne odbicie w lustrze, z efektem zdrowej, opalonej skóry. Jedna z dziennikarek, która regularnie robi u nas ten zabieg, powiedziała, że opalanie to działa na nią jak prozac. Oczy widzą zdrową, opaloną buzię i mózg szaleje. Myśli: jestem wypoczęta.
Bardzo polecamy ten zabieg właśnie w zimne miesiące — dla poprawy nastroju. Przed imprezami, by ciało wyglądało pięknie. A każde przed wakacjami, by od pierwszego dnia urlopu mieć zdrowo muśnięte słońcem ramiona, nogi, brzuch i oczywiście twarz. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *