Thank you Lycon Polska for your wonderful professional organisation in everything you do. And you do it with the most beautiful smiles!

I love spending time with you and your team.

Go! Lycon Polska.

Lydia Jordane Founder & CEO Managing Director Lycon Cosmetics
Przyjemność, która natychmiast poprawia mi humor, to opalanie natryskowe. Działa jak prozac. Wchodzisz bez energii i życia, a wychodzisz rozpromieniona, jakbyś wróciła z egzotycznych wakacji w środku zimy. A jeśli robi to Pani Magda z LYCON w Elektrowni Powiśle w Warszawie, to masz gwarancję, że odcień opalenizny będzie dobrany perfekcyjnie.
Monika Stukonis Redaktor naczelna miesięcznika Pani
Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu Lycon oraz wielkie podziękowania za zaproszenie do poznania wszystkich niesamowitych zapachów Lycon oraz przygarnięcie do swojej drużyny.
Ewa Mielnicka Miss Polski 2014
Wyjątkowa delikatność zabiegu! Indywidualne podejście do klienta poprzez dobranie odpowiedniego wosku. W przystępnej cenie zabieg dobrany indywidualnie w związku z tym doświadczamy zabiegu luksusowego. Wosk jest bardzo naturalny i skuteczny. Niezwykłe połączenie siły i łagodności.

Po zabiegu czuję się lżejsza i szczuplejsza.

Marta Klientka Salonu
Poczyniłam odkrycie życia. Późno, wiem, ale jednak: opalanie natryskowe w Salonie Flagowym LYCON. Ciało wygląda od razu jak po trzech treningach, buzia bez żadnego make-upu znacznie lepiej. Czy to będzie moje nowe hobby? Możliwe! Ślady słońca bez opalania! Jestem w tym zakochana!
Natalia Kusiak Blogerka
Szkolenia z zakresu depilacji LYCON przygotowują profesjonalistów do pracy zgodnej ze światowymi standardami. Osiągniecie najwyższego zawodowego poziomu, umożliwiają zajęcia merytoryczne i praktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem edukatorów. Instruktorzy z międzynarodową praktyką, w czasie wzorowo realizowanych workshopów, poza umiejętnością wykonania procedur zabiegowych, przekazują wiedzę marketingową i psychologiczną niezbędną przy wykonywaniu usług wysokospecjalizowanych.
Katarzyna Rembelska Wykładowca Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, Redaktorka rubryki Medycyna Estetyczna Cabines Polska
Wizyty w Lycon to duża przyjemność, a nawet relaks.

Bez bólu, efekt piękny i najlepsza obsługa w mieście!
Dziękuję Maria Fredro-Boniecka

Maria Fredro-Boniecka Redaktorka, obecnie Vogue
….o Lycon

To miejsce, w którym przypominamy sobie, że kobiecość jest piękna, delikatna i całkowicie naturalna. Po latach złych doświadczeń z depilacją nagle odkryłam miejsce, gdzie zapominam o lęku, bólu i nudzie. Cieszę się na każdą wizytę, bo wiem, że wyjdę stąd naprawdę zadowolona.

Agnieszka Prokopowicz Dziennikarka, Autorka Bloga Bellateca.pl
Woski na medal

Depilację w gabinetach testujemy od lat. Ale takiego miejsca jak The Waxing Bar brakowało nam zawsze. Prowadzi je Magda Bednarska. Doświadczenie zdobywała w londyńskich spa. Do Polski sprowadziła genialny wosk Lycon na bazie naturalnych olejków a depilację traktuje jak pielęgnację. W jej wykonaniu nawet brazylijskie bikini jest bezbolesne, superdokładne i bez ryzyka wrastania włosków.

ELLE
Rewolucja

W porównaniu ze zwykłym woskiem depilacja Lycon jest dużo mniej bolesna, a do tego skóra nie jest podrażniona i prawie w ogóle nie widać zaczerwienienia; jest to bardzo komfortowe np. przy depilacji pach – od razu można założyć koszulkę bez rękawów. Woski smakowicie pachną (wanilią, różą, truskawkami…) – byłam depilowana m.in. czekoladowym i zdecydowanie uprzyjemniło mi to zabieg.

Wizaz.pl
LYCON. I po bólu ! (…)

Trudno uwierzyć, że ten zabieg może być tak przyjemny, a jednak Lycon to absolutny hit tego lata. Kolorowe woski przypominające musy i sorbety zarówno z wyglądu jak i z zapachu- szczególnie kuszący jest ten czekoladowy- usuwają włoski już o długości 1 mm (…)

(…) Wizyta w Lycon to czysta przyjemność.

Przetestowałyśmy. Polecamy !

Maria Przybyszewska Finelife.pl
Wyobraź sobie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach. Teraz ten sen stał się rzeczywistością!

„ Lycon Hot Wax – nowa metoda depilacji”, www.polki.pl, 2011

polki.pl
Nie ma nic przyjemnego w depilacji woskiem, zwłaszcza miejsc intymnych.

To była zawsze przykra konieczność.

Dlatego z całkowitym przekonaniem i ogromnym entuzjazmem polecam wszystkim Paniom depilację woskiem Lycon. Już sam wosk, jego konsystencja, zapach są niezwykle przyjemne, natomiast zabieg? Dla mnie to pielęgnacja na najwyższym poziomie. Cieszę się, że jest już w Polsce.

To dla mnie odkrycie nr 1 tego roku! Polecam bardzo!

Joanna Góra Redaktor Naczelna Shape, Hot Moda&Shopping